Відпочинок та навчання
Американський літній табір
Американський літній табір
Американський літній табір
Американський літній табір
Благодійність
Благодійність
                                                              

Якщо Ви бажаєте бачити своїх маленьких чад великими розумниками - Вам до нас!

 Центр розвитку дитини «Бебістар»  Столичної академії працює за програмами дошкільної освіти «Дитина» і «Впевнений старт» (підготовка до школи) і додатковими  розвиваючими курсами:

 • математика з елементами логіки;
 • рідна мова (навчальна грамота, українська література, розвиток мовлення, підготовка руки до письма); 
 • мій Всесвіт (основи біології та зоології, космос і його явища, географія та історія, народознавство, етика і естетика);
 • основи риторики і театральна діяльність;
 • образотворче мистецтво (малювання різними техніками, основи історії мистецтва);
 • художнє конструювання (робота з різними матеріалами);
 • хореографія;
 • вокал і музика.
Детальніше...

Приватний дошкільний навчальний заклад «Планета Дитинства» - дитячий садок, в якому Вашому малюку буде цікаво і комфортно протягом усього часу перебування в закладі.

«Планета Дитинства» -  це дружній, творчий колектив досвідчених вихователів і вчителів. Головна мета яких - створення таких умов навчання і виховання, за яких би діти почували себе комфортно і спокійно, мали можливість відкрити свої таланти та здібності, придбали позитивний життєвий досвід серед однолітків, розкрилися як особистості, мали мотивацію, бажання та практичні вміння до навчання.

З Вашими дітьми працюватимуть вихователі з вищою категорією і з великим досвідом роботи, які займаються з дітьми, враховуючи вікові особливості.

Під час занять використовуються новітні програми і методики навчання. Різноманітні ігри розвивають у дітей кмітливість, просторову уяву, здатність до розумових операцій, логічне мислення.

Детальніше...

Школа-ліцей «Обдаровання» Столичної академії працює в місті Києві більше чотирнадцяти років.

З кожним роком зростає значимість і вдосконалюється оригінальність навчальних закладів "Обдаровання".

Дитячі садки та школи-дитячі садки розташовані в різних районах міста Києва. Надалі навчання до 11-го класу відбувається в гімназіях Столичної академії.

Особливістю навчальних закладів "Обдаровання" є те, що кожна дитина може проявити свої здібності, повірити в успіх, розвинути свої смаки та нахили, незалежно від того, що він краще робить - співає, танцює або займається образотворчою діяльністю.

Школа-ліцей  «Обдаровання» пропонує широкий вибір дисциплін:

 • вивчення математики з елементами логіки;
 • вивчення мов (української та англійської);
 • хореографія;
 • вокал;
 • образотворче мистецтво.
Детальніше...

Наш дитячий садочок є невід’ємною частиною гімназії «Прем’єр». Ми активно приймаємо участь у шкільному житті. Це є святкові виступи, різні конкурси та розваги. Саме в нашому дошкільному садочку ми виховуємо наступне покоління першокласників. Допомагають нам у цьому спеціалісти вищої категорії і просто хороші, люблячі, відповідальні вчителі за школи.

В групах працюють 2 вихователя (молодий спеціаліст і вихователь) і помічник вихователя. Молодий спеціаліст – молода, активна, відповідальна особа. Другий вихователь – методист вищої категорії з великим педагогічним стажем.

В нашому садочку діти здобувають високі знання з англійської мови, завдяки носіям та викладачам англійської мови, які приходять до дітей 3 рази на тиждень. Діти не тільки знають англійську мову, але й свою рідну мову (українську мову), а також здобувають знання з математики. Завдяки хореографу, який має свій ансамбль, багато грамот, призових місць. Діти мають чудові хореографічні навики і розвинений музичний слух. Майже всі заняття проводяться по підгрупах, що надає змогу використовувати індивідуальний підхід до дітей. Заняття з фізичного розвитку проводяться на найвищому рівні. В нашому садочку велика увага приділяється фізичному розвитку дитини. Наші спеціалісти (вихователі) впроваджують і в повсякденному житті дитини. Це і гімнастика на свіжому повітрі, рухливі ігри. Також приділяється велика увага естетичному розвитку дитини і її художнім здібностям на заняттях художньої праці, малювання, ліплення, конструювання.

Детальніше...

Обираючи дитячий садочок чи навчальний заклад для своєї дитини ми робимо один з найвідповідальніших кроків в її житті. Від нашого вибору залежить майбутнє дитини.

Ми задаємо собі безліч питань:

 • Як моя дитина буде почувати себе в колективі?
 • Який погляд на життя у вихователів та вчителів, які будуть спілкуватися з моєю дитиною навіть частіше за мене?

Всі ці занепокоєння цілком зрозумілі, адже ми бажаємо не лише «вкласти» в дитину знання. Ми бажаємо бачити її освіченою, інтелігентною людиною з почуттям власної гідності.

Приватний дитячий садочок при гімназії «Столиця» - це унікальне педагогічне поєднання європейської сучасної освіти та родинного виховання. Він створений у 2014 році (ліцензія АЕ № 460832 від 13.11.2014 р.) Ви можете довірити вашу дитину професіоналам, де в затишній та сімейній атмосфері діти розвиваються, навчаються та граються. В закладі застосовані численні методики розвитку, досвідчені вихователі та педагоги у формі гри вміло поєднують різні види діяльності, що спрямовані на розвиток сенсорних навичок,

 

Детальніше...