Відпочинок та навчання
Американський літній табір
Американський літній табір
Американський літній табір
Американський літній табір
Благодійність
Благодійність
                                                              

"Планета Дитинства"

Приватний дошкільний навчальний заклад «Планета Дитинства» - дитячий садок, в якому Вашому малюку буде цікаво і комфортно протягом усього часу перебування в закладі.

«Планета Дитинства» - це дружній, творчий колектив досвідчених вихователів і вчителів. Головна мета яких - створення таких умов навчання і виховання, за яких би діти почували себе комфортно і спокійно, мали можливість відкрити свої таланти та здібності, придбали позитивний життєвий досвід серед однолітків, розкрилися як особистості, мали мотивацію, бажання та практичні вміння до навчання.

З Вашими дітьми працюватимуть вихователі з вищою категорією і з великим досвідом роботи, які займаються з дітьми, враховуючи вікові особливості.

Під час занять використовуються новітні програми і методики навчання. Різноманітні ігри розвивають у дітей кмітливість, просторову уяву, здатність до розумових операцій, логічне мислення.

Дитячий садок має широке коло розвиваючих занять, а саме комплекс з 6 предметів:

  • математика з елементами логіки;
  • українська мова;
  • англійська мова;
  • образотворче мистецтво;
  • вокал;
  • хореографія.

Особливістю дитячого садка є вивчення англійської мови з носіями від Американської академії англійської мови та невелика кількість дітей в групах (до 15 осіб), до яких вихователі мають індивідуальний підхід.

 

В садочку з Вашими дітьми працюють провідні фахівці з психології та логопедії. Психолог займається діагностичною, консультативною та корекційною роботою. При першій появі дитини в «Планеті дитинства», проводяться заняття з адаптації до садочка, за допомогою сучасного методу «Пісочна терапія» (Sandplay), мета якого включає одночасно 4 аспекти:

 

  • аспект проективної психодіагностики;
  • аспект психокорекції та психотерапії;
  • аспект психопрофілактики;
  • аспект навчання.

Наші діти беруть активну участь у житті садка (проведення свят, конкурсів, змагань), а також беруть участь у міських фестивалях і конкурсах.

Батьки запрошуються на відкриті уроки, де можуть побачити чого навчилася дитина, її досягнення, спілкування з вихователями та однолітками.

Перебування в дошкільному закладі здійснюється з 8.00 до 18.00 + чергова група до 19.00.

Ваших дітей очікує смачна, здорова і правильно збалансована їжа. Передбачено триразове харчування, денний сон.

На великій зеленій території дитячої установи знаходяться ігрові майданчики для кожної групи, на яких проводяться прогулянки і заняття на свіжому повітрі.

Ми не вибираємо особливих дітей, ми шукаємо особливості у кожній дитині!

Чекаємо на Вас та Ваших дітей за адресою:

м. Київ, вул. Березняківська, 38 б

тел./факс: (044) 332-80-25

Сайт: www.planetaditinstva.kiev.ua

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.