Відпочинок та навчання
Американський літній табір
Американський літній табір
Американський літній табір
Американський літній табір
Благодійність
Благодійність
                                                              

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ШКОЛА -ЛІЦЕЙ "ОБДАРОВАННЯ"

Дитячі садки та школи-дитячі садки розташовані в різних районах міста Києва. Надалі навчання до 11-го класу відбувається в гімназіях Київської Академії наук.

Особливістю навчальних закладів "Обдаровання" є те, що кожна дитина може проявити свої здібності, повірити в успіх, розвинути свої смаки та нахили, незалежно від того, що він краще робить - співає, танцює або займається образотворчою діяльністю.

Школа-ліцей  «Обдаровання» пропонує широкий вибір дисциплін:

  • вивчення математики з елементами логіки;
  • вивчення мов (української та англійської);
  • хореографія;
  • вокал;
  • образотворче мистецтво.

 

Запропонований комплекс дисциплін сприяє не тільки розширенню знань і умінь учнів з базових дисциплін, а також надає можливість кожній дитині самовиразитися, повірити в свою індивідуальність і талановитість.

Крім комплексу навчальних дисциплін учням пропонуються заняття в гуртках за інтересами, творчих студіях та спортивних секціях.  Корекційну та консультативну роботу проводять психологи.

Пріоритетним завданням організації навчально-виховного процесу в дитячих садах і школах  «Обдаровання»  є створення сприятливих  умов для розвитку здібностей кожної дитини, її творчого потенціалу;  виховання естетичного смаку, відчуття гармонії і культури в цілому.

Досвідчені викладачі працюють за авторськими програмами, які адаптованим для роботи з дітьми у навчальних закладах  " Обдаровання ".

Своєрідним звітом традиційно стало щорічне проведення масових  міських заходів. Свої досягнення в оволодінні непростим мистецтвом співати, танцювати й малювати вихованці " Обдаровання " демонструють на сцені міського Палацу дітей та юнацтва. Разом з тим поряд з фестивалем мистецтв набирає хід міський фестиваль української мови та англійської мови "Hello, English!",  на якому у вивченні англійської мови змагаються учні дитячих садків і шкіл - дитсадків в номінаціях "Пісенний вернісаж" і "Театральні підмостки".

Стало традиційним і щорічне проведення чемпіонату з футболу серед  хлопчиків шкіл- садків, а також предметні олімпіади серед  учнів 3-4 класів з математики, логіки, української та англійської мов, природознавства.

Дитячі садочки та школи " Обдаровання " працюють за схемою повного дня. Режим дня складений таким чином, щоб учні з легкістю вчились, повноцінно харчувалися і відпочивали.

Заняття проводяться в спеціально обладнаних затишних приміщеннях з урахуванням санітарно - гігієнічних вимог.

Логічним продовженням системи навчання в НВЗО ШЛ " Обдаровання " є створення навчальних закладів нового типу - гімназій "Прем'єр" і "Столиця" Київської Академії наук, в яких учні з 1-го по 11-й клас удосконалюють свої знання та вміння , закладені в садочках і школах      "Обдаровання ".

 

 

За детальною інформацією звертайтеся:

 по тел.: (044) 427-03-34,

                        427-03-35

сайт:   www.obdarovannya.kiev.ua

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.