Англійська для дітей

Сьогодні для багатьох батьків актуальним залишається питання – де знайти хороший навчальний курс «Англійська для дітей». Особливо ефективні уроки англійської з носіями мови. Американська академія англійської мови і Літній Табір «Exciting America», пропонують дітям у віці від 3 до 14 років унікальну можливість – навчитися вільно говорити англійською.

Усі батьки хочуть, щоб до початку навчального року у дітей був великий словниковий запас і гарна вимова. У майбутньому, на уроках в школі, їм буде набагато легше сприймати матеріал. Діти схоплюють слова і мовні конструкції на льоту, тому англійська для дітей з носіями мови, допоможе відмінно підняти рівень розмовного.

Замовити консультацію


Граматику і лексику, які дорослим даються в рази важче, діти вбирають моментально. При правильному підході, дитина з легкістю навчається іншої мови. Для довгострокового ефекту дуже важливо закріплювати ці знання на практиці. Процес навчання включає в себе: тематичні мультики, пісеньки, казки, ігри, книги в картинках. Позитивні емоції прискорюють процес освоєння мови, і проходять в більш комфортних умовах для дитини.

Англійська для дітей. Американська Академія і Літній Табір «Exciting America»

Англійська для дітей за програмою International Language Programs, підтверджений результатами міжнародного тестування, що гарантує високий рівень знань мови. Для максимальної ефективності сприйняття інформації дітьми, ми створюємо невеликі групи по 6-8 людей, що дає можливість приділяти кожній дитині багато уваги при навчанні.

Приходьте на перше пробне заняття абсолютно безкоштовно, і переконайтеся, що вашій дитині у нас буде комфортно і цікаво!

Англійська для дітей з носіями мови, дає дитині:

● Сприймати мову на слух
● Поповнювати свій словниковий запас
● Говорити і долати бар’єр в спілкуванні на іншій мові

На заняттях діти за допомогою лічилок, пісень, постановки сценок, опановують англійську мову. Вони вчаться розрізняти і правильно вимовляти звуки, практикувати основні вирази, запам’ятовують граматику і правила інтонації.

Навчання з носіями, допомагає дітям говорити і думати англійською, розширюючи при цьому свій словниковий запас. Діти відмінно розвивають свою пам’ять, і дізнаються багато нового про англомовну культуру.

Після закінчення Академії, випускники складають іспити і міжнародні тести. Бажаючі зможуть продовжити навчання в США. Результат порадує всіх батьків. Приходьте на пробний БЕЗКОШТОВНИЙ урок!

Більше інформаціЇ на сайті http://www.american-academy.kiev.ua/

та в соціальних мережах :

Із задоволенням чекаємо нових вихованців!

Консультація за номерами:
+38 (044) 427 03 35
+38 (044) 524 05 28
+38 (044) 465 62 43