ДОШКІЛЬНЯТА ЗДО №193 ВИВЧАЛИ АМЕРИКАНСЬКІ РІЗДВЯНІ ТРАДИЦІЇ РАЗОМ З ВЧИТЕЛЯМИ З США

Викладачі Американської Академії англійської мови, які працюють за сприянням міжнародної мовної програми International Language Programs (ILP), що стала першим відділом ILP в Україні, часті гості у дошкільному закладі № 193. Завдяки авторським розвивальним методикам дошкільнята мають унікальну можливість навчитися вільному спілкуванню англійською.

В основі навчання лежить занурення у мовне середовище засобами гри, спілкування з носіями мов, вивчення традицій.

Так, наприклад, під час занять з прикладного мистецтва, використовуючи велику кількість різноманітних матеріалів (кольоровий папір, картон, пластилін, різнокольорові кульки, ґудзики, пір’я, палички та багато інших цікавих речей), діти створюють неймовірні фантастичні саморобки. Викладач-американець водночас спостерігає за кожним кроком цього процесу, називаючи вживані предмети англійською, корегуючи та допомагаючи розвитку фантазії дитини.

Ну а у переддень різдвяних та новорічних свят малята середніх та старших груп ДНЗ № 193 стали учасниками насиченої святкової програми за участі представників програми International Language Programs – Kimberly Canet і Savannah Huntzinger. Традиційні американські пісні, танці, розповіді про святкування Різдва та Нового року – звучали англійською в унісон українським традиційним святковим співам і танцям.

На завершення зустрічі дошкільнята подякували педагогам з Американської Академії англійської мови, побажали вчителям – американцям Merry Christmas and heppy New Year та подарували власноруч зроблені подарунки у техніці орігамі і квілінг.

 

ПОВЕРНУТИСЯ