Ліцеї Києва

Часто перед батьками постає питання, що краще – звичайна школа або ліцей? У ліцеї рівень навчання набагато вищий, ніж у школах зі стандартною програмою. Тут дитина зможе зрозуміти свої інтереси, схильності до тих чи інших предметів, і більш поглиблено їх вивчати.

Всі батьки хочуть, щоб їх дитина отримала гідну освіту, розкрилася як особистість, удосконалилася. Ліцеї «ПРЕМ’ЄР» і «СТОЛИЦЯ» в м. Київ завжди раді новим вихованцям, готовим отримувати високий рівень знань.

У приватних навчальних закладах добре розвинена матеріально-технічна база. Дитині приємно перебувати у відремонтованому класі за новою партою, користуватися сучасними комп’ютерами.

Великим плюсом є те, що дитині після уроків не потрібно їздити для занять в гуртки та секції. Все це можна буде відвідувати в стінах рідного ліцею. Крім навчання, наші учні беруть активну участь в концертах і фестивалях, різних тематичних екскурсіях. Тут дійсно цікаво!

Але найголовніше – це чуйні, професійні та турботливі вчителі, що підкріплюють загальну атмосферу. Вони не просто діляться знаннями, а й стають справжніми друзями, готовими вислухати, підтримати і допомогти. Ліцей – це більше, ніж просто навчання, ліцей – це сім’я!

Переваги навчання в наших ліцеях

● Працюють тільки дипломовані фахівці. Високої кваліфікаційної категорії. Матеріальне забезпечення нашого навчального закладу вище, ніж в простій школі.
● Сильні і цілеспрямовані діти створюють сприятливе середовище для успішного навчання.
● Батькам негайно повідомляють про погану успішність дитини, прогули, погану поведінку.
● У ліцеї поглиблене вивчення кількох іноземних мов, кількість факультативів більше, ніж у звичайній школі.
● Крім традиційних предметів викладають різні профільні курси.
● Невелика кількість дітей у класах.
● Збалансоване харчування. Для дітей, що мають алергію, розробляється індивідуальне меню. Індивідуальний підхід до кожного учня, що забезпечує комплексний розвиток і гарне навчання.
● Обмежена, добре охороняєма з відеоспостереженням.
● Відмінне медичне обслуговування.
● Великий вибір гуртків та секцій.
● Комфортна кількість учнів у класі (до 15 чол.).
● Велика кількість гуртків для розвитку дитини.
● Повний день.
● Консультації під час навчання і канікул.

Ліцеї забезпечують дітям загальнокультурну, науково-теоретичну і гуманітарну підготовку для вступу до вищих навчальних закладів.

Дружня родинна атмосфера, глибока підтримка вчителів, високий рівень освітніх послуг і безпеки, зручне розташування – все це характеристики ліцеїв «Прем’єр» і ” Столиця”.

 Вибираючи нас, Ви гарантуєте своїй дитині захоплюючу пригоду з 1 по 11 клас світ знань, творчості, позитивних емоцій і теплих спогадів.

 Дізнатися більше можна на офіційних сайтах :  gymnasium-premier.com.ua та http://stolitsa-gim.kiev.ua/

Телефонуйте за номером:
+38 (044) 427-03-34

Також завітайте до наших соціальних мереж

Гімназія “СТОЛИЦЯ”
Гімназія “ПРЕМ’ЄР”

Або замовляй консультацію прямо зараз!!! Можна заповнити форму та ми найближчим часом вам зателефонуємо, або звернутись за номерами телефона на сайті.

Ми з радістю чекаємо на вас!