Гімназія «Прем’єр»

Бажаєте обрати для дитини найкращий навчальний заклад, де вона зможе розкритися як особистість і отримати якісну освіту? Приватна гімназія «Прем’єр», зі спеціалізацією «іноземна філологія» саме те, що Вам потрібно!

Дружній і згуртований колектив, глибока підтримка вчителів, високий рівень освітніх послуг і безпеки, зручне розташування – все це характеристики гімназії «Прем’єр». Обираючи нас, Ви гарантуєте своїй дитині захоплюючу пригоду з 1 по 11 клас, у світ знань, творчості, позитивних емоцій і теплих спогадів.

Комфортна кількість учнів та індивідуальний підхід до кожної дитини.

Замовити консультацію


Основна мова навчання в гімназії – українська та на вибір іноземні мови: англійська (з носіями мови), іспанська та німецька.

Можливість вибору програм навчання в початкових класах.

Крім поглибленного вивчення іноземних мов, діти вивчають:

Економіку і основи бізнесу, психологію, цікаву фізику і хімію з 5-го класу, правознавство, культуру спілкування, хореографію, історію світової культури, логіку, етику і естетику, ментальну арифметику, ейдетику

Гімназія «Прем’єр» має у своєму розпорядженні творчу студію, в якій навчають дітей хореографії, музики, театру. Проводяться заняття з продуктивного читання. Є спортивні секції та програми, спрямовані на оздоровлення учнів. Авторські креативні заходи і свята для дітей і батьків.

У нас дитина може різнобічно розвиватися і реалізовуватися як особистість. Ми знаходимо індивідуальний підхід до всіх діток, допомагаємо розкрити потенціал і проявити себе.

У гімназії працюють педагоги і психологи вищої категорії з великим досвідом роботи, які використовують оригінальні методики і програми. Це гарантує особливий рівень навчання. Простими словами – наші викладачі вчать так, що дитина не чекає закінчення уроку, а із задоволенням сприймає новий матеріал.

Психологи гімназії своєчасно надають необхідну і вкрай важливу підтримку поколінню, що так швидко дорослішає. Весь навчально – виховний процес відбувається в атмосфері щастя.

І ще трохи переваг

➤  Можливий успішний досвід дистанційного навчання, відеоуроки.

➤  Діє система знижок на 2-гу дитину.

➤  Школа повного дня: вашу дитину будуть навчати, виховувати і розвивати з 9 до 18.

Гімназія «Прем’єр» запрошує всіх бажаючих отримати якісну і актуальну освіту. Приєднуйся до нас, стань лідером! Більше про гмназію дивіться на офіційному сайті gymnasium-premier.com.ua