Гімназія Столиця

Шукаєте гідний заклад для вашої дитини в місті Києві? Де їй буде насправді цікаво та шкільне життя запом’ятається максимально захоплюючим. Тоді вам до нас! Гімназія «Столиця» – один з найкращих навчальних закладів міста Києва.

Заказать консультацию


Невелика кількість учнів у класах (до 15), індивідуальний підхід, використання новітніх технологій, ефективних методик викладання, в початковій школі навчання та пізнання світу через гру – усе це найкраще сприяє якісному навчанню.

Одним із головних завдань гімназії є гармонійний розвиток дитини, високий рівень знань у якої повинен поєднуватись з високим рівнем вихованості. Наш девіз „школа – це інтелектуальна родина! ”.

В закладі створені умови  для поглибленого вивчення іноземних мов з 1  по 11 класи (англійської, німецької); учні мають можливість спілкуватися з носіям; якісна ідготовка до здачі екзамену для отримання міжнародних сертифікатів KET, PET, ТОEFL, IELTS

Логіка, психологія, хореографія, вокал, образотворче мистецтво, основи театрального мистецтва, риторика, світова література, шахи, китайська мова  – предмети хоч і додаткові, проте такі, що дають змогу гостріше відчути принади освіти.

Всесторонній розвиток гімназистів здійснюється при проведенні екскурсій, відвідуванні театрів, музеїв, різноманітних позакласних заходів.

У нас: високий рейтинг ЗНО тапоказник олімпіад, виховна робота на високому рівні, 100% вступ у вищі навчальні заклади країни та за кордоном (Канада, Австрія, Німеччина, Польща, Словаччина, Швеція)…

Наголошуємо!

Учнів 1 та 2 класів у 2020-2021 н.р. запрошуємо на навчання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» та  державною програмою «Нова українська школа»

Учні 9-11 класів мають унікальну можливість готуватись до ЗНО без репетиторів саме в гімназії (додаткові факультативні години математики, української мови та літератури, англійської мови, історії, біології).

Заклад  працює в режимі повного дня з 9.00 до 18.00, діти забезпечені триразовим якісним  харчуванням, постійним медичним та психологічним супроводом. У нас ставляться з розумінням до особистих потреб та ритму навчання  кожної дитини.

Велика увага у гімназії «Столиця» приділяємо фізичному розвитку дитини. Учні можуть займатися в спортивних секціях: карате, ЛФК, хортинг.

В нашому закладі дитина знаходиться в КОМФОРТІ та БЕЗПЕЦІ (відео спостереження, охорона). Організовано транспортне забезпечення.

Вас чекає доброзичливий, професійний, творчий колектив висококваліфікованих вчителів та найкращих дітей у світі.

Більше про нас читайте на сайті stolitsa-gim.kiev.ua та в соціальних мережах :

Приєднуйтесь до команди гімназії «Столиця»!
Адреса: 9-б,вул.Вершигори,Київ
Телефон: ‎592-63-68, (068) 256-48-27, ‎(066) 164-31-28
E-mail: stolitsa-gim@ukr.net