Приватна школа у Києві

Думаєте над тим, яка школа підійде дитині? Сумніваєтесь, що вибрати – державний або приватний заклад? Тоді прочитайте обов’язково цю статтю до кінця.

Приватні школи «Столичної Академії» в місті Київ, вважаються одними з кращих. Про це говорять рейтинги та відгуки численних батьків. Знаходяться школи у різних районах міста, в зручних локаціях. Тут ми, висококваліфіковані викладачі та психологи, вчимо дітей від 3 до 10 років, готуючи до подальшого навчання в гімназії.

Приватні школи «Столичної Академії» істотно відрізняються від державних. Ми володіємо більш широкими можливостями, ступенем індивідуального підходу до кожної дитини, рівнем комфорту і безпеки дітей. Ось кілька головних переваг:

Замовити консультацію


 • Розширена освітня програма. До державної програми додаються профільні предмети і факультативи. Велика увага приділяється глибокому вивченню іноземних мов. (в т. ч. з носіями мови)
 • Комфортні приміщення, оснащені сучасною технікою. Наша школа дбає, щоб у дітей були зручні меблі, комп’ютери. У приміщеннях для відпочинку є маленькі сади, акваріуми. Спортивні зали обладнані сучасним інвентарем.
 • Увага та індивідуальний підхід до кожної дитини. Створюються невеликі класи, вчитель має можливість займатися якісно з кожним учнем, тому всі діти прекрасно справляються з навчанням.
 • У нашій школі завжди знаходяться медичні працівники та психолог. Проводяться профілактично-оздоровчі заходи.
 • Збалансоване харчування 4 рази на день. Різноманітне корисне меню, випічка з борошна грубого помелу, безглютенова дієта, що включає злакові каші, свіже м’ясо, рибу, овочі і фрукти по сезону. Для дітей, що мають алергію, створюється індивідуальне меню. Діти знаходяться в навчальному закладі до вечора, і батьки можуть бути абсолютно спокійні, що дитина отримує повноцінне харчування протягом всього дня.
 • Альтернативне навчання. Замість контрольних робіт, діти можуть захищати свої проекти. Таким способом дітей навчають самоорганізації і творчому закріпленню підсумкових знань.
 • Невелика кількість дітей у групах дозволяє краще засвоювати знання, підвищувати успішність і розширювати особистий простір кожної дитини.
 • Крім навчальних дисциплін, діти можуть відвідувати факультативи, творчі студії, спортивні секції, розвиваючі цикли.
 • Красива форма з емблемою навчального закладу.
 • Можливість запрошувати хороших викладачів.
 • Безпека. Школи закритого типу знаходяться під охороною з пропускною системою і оснащені постійним відеоспостереженням.

Школа дає можливість розкритися дитині як особистості. Тут вона оточена турботою і увагою з урахуванням індивідуальних потреб. Після закінчення наших шкіл, діти легко вступають до вищих навчальних закладів в Україні та за кордоном.

Оберіть найзручніше розташування гімназії саме для вас:

Правий берег м. Нивки

Дізнатись більше https://academiya.kiev.ua/gimnaziya-prem%d1%94r/

Лівий берегТроєщина ( пропонується трансфер) –

Дізнатись більше https://academiya.kiev.ua/gimnaziya-stoliczya/