Приватна школа у Києві

Думаєте над тим, яка школа підійде дитині? Сумніваєтесь, що вибрати – державний або приватний заклад? Тоді прочитайте обов’язково цю статтю до кінця.

Приватні школи «Столичної Академії» в місті Київ, вважаються одними з кращих. Про це говорять рейтинги та відгуки численних батьків. Знаходяться школи у різних районах міста, в зручних локаціях.

Приватні школи «Столичної Академії» істотно відрізняються від державних. Ми володіємо більш широкими можливостями, ступенем індивідуального підходу до кожної дитини, рівнем комфорту і безпеки дітей. Ось кілька головних переваг:

  Замовити консультацію

  • Розширена освітня програма. До державної програми додаються профільні предмети і факультативи. Велика увага приділяється глибокому вивченню іноземних мов. (в т. ч. з носіями мови)
  • Комфортні приміщення, оснащені сучасною технікою. Наша школа дбає, щоб у дітей були зручні меблі, комп’ютери. У приміщеннях для відпочинку є маленькі сади, акваріуми. Спортивні зали обладнані сучасним інвентарем.
  • Увага та індивідуальний підхід до кожної дитини. Створюються невеликі класи, вчитель має можливість займатися якісно з кожним учнем, тому всі діти прекрасно справляються з навчанням.
  • У нашій школі завжди знаходяться медичні працівники та психолог. Проводяться профілактично-оздоровчі заходи.
  • Збалансоване харчування 4 рази на день. Різноманітне корисне меню, випічка з борошна грубого помелу, безглютенова дієта, що включає злакові каші, свіже м’ясо, рибу, овочі і фрукти по сезону. Для дітей, що мають алергію, створюється індивідуальне меню. Діти знаходяться в навчальному закладі до вечора, і батьки можуть бути абсолютно спокійні, що дитина отримує повноцінне харчування протягом всього дня.
  • Альтернативне навчання. Замість контрольних робіт, діти можуть захищати свої проекти. Таким способом дітей навчають самоорганізації і творчому закріпленню підсумкових знань.
  • Невелика кількість дітей у групах дозволяє краще засвоювати знання, підвищувати успішність і розширювати особистий простір кожної дитини.
  • Крім навчальних дисциплін, діти можуть відвідувати факультативи, творчі студії, спортивні секції, розвиваючі цикли.
  • Можливість запрошувати хороших викладачів.
  • Безпека. Школи закритого типу знаходяться під охороною з пропускною системою і оснащені постійним відеоспостереженням.

  Школа дає можливість розкритися дитині як особистості. Тут вона оточена турботою і увагою з урахуванням індивідуальних потреб. Після закінчення наших шкіл, діти легко вступають до вищих навчальних закладів в Україні та за кордоном.

  Оберіть найзручніше розташування ліцею саме для вас:

  Лівий берегТроєщина ( пропонується трансфер) –

  Дізнатись більше https://academiya.kiev.ua/gimnaziya-stoliczya/