Приватні дитячі сади

На сьогоднішній день, приватні дитячі сади – це відмінне рішення для сучасних батьків. Усі батьки хочуть, щоб дитині було комфортно, вихователі з увагою і турботою ставилися до неї, а харчування і заняття були на високому рівні.

У ранньому дитинстві закладається основа подальшого життя і здоров’я малюка, тому вкрай важливо, щоб дитина відвідувала гідний дошкільний заклад.

Замовити консультацію


Приватні дитячі сади, які нам належать, є у різних районах Києва. Це чудово обладнані садки: «Прем’єр», «Столиця», «Планета дитинства», «Бебістар». Безсумнівною перевагою таких установ є індивідуальний підхід та невеликі групи, що дає можливість приділити увагу кожному малюку.

Приватні дитячі сади. 5 причин, чому варто звернутися саме до нас

Наші приватні дитячі садки мають ряд переваг:

  1. Особистий підхід і кваліфіковані співробітники. Кількість дітей в групах складає від 5 до 10 чоловік – це дає можливість всебічного розвитку і виховання кожної дитини. Наші вихователі мають вищу педагогічну освіту і успішний досвід роботи. Вони зможуть знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, і зацікавити її навчально-ігровим процесом. Велику увагу ми приділяємо комунікації з батьками.
  2. Освітня програма. У програму занять входить підготовка до школи. Задіяні відмінні розвиваючі заняття: різні ігри, логопедична корекція, пізнавальні відео, прогулянки, екскурсії. Так як заняття проводяться в доброзичливій і легкій атмосфері, дітям прищеплюється інтерес до навчання.
  3. Якісне харчування. Меню наших приватних дитячих садів, передбачає створення раціону, що враховує всі потреби у корисних вітамінах та мікроелементах. Якщо у вашої дитини алергія до певних продуктів, є можливість скласти індивідуальне меню.
  4. Безпека. Вкрай важливо, щоб дитячий заклад був безпечним місцем з високим рівнем захищеності. Співробітники охорони і якісне відеоспостереження за територією саду, забезпечать безпечне та комфортне перебування малюка і спокій батьків.
  5. Добре обладнані групи. Є весь необхідний інвентар для ігор, навчання і відпочинку.

Найголовніше для дитини – відчувати турботу і увагу. Наші садки вона буде відвідувати з радістю і цікавістю. Це вірна ознака того, що приватний дитячий садок обраний правильно!