Приватні дитячі сади

Запрошуємо малюків до нашої дружньої родини!

Найкращі приватні дитячі садочки Столичної академії є у різних районах Києва.  

Це сучасно обладнані садки: «Прем’єр», «Планета дитинства», «Бебістар». Безсумнівною перевагою таких установ є індивідуальний підхід та невеликі групи, що дає можливість приділити увагу кожному малюку.

Запрошуємо нових вохованців!

Замовити консультацію


Усі батьки хочуть, щоб дитині було комфортно, вихователі з увагою і турботою ставилися до неї, а харчування і заняття були на високому рівні.

У ранньому дитинстві закладається основа подальшого життя і здоров’я малюка, тому вкрай важливо, щоб дитина відвідувала гідний дошкільний заклад.

Приватні дитячі сади. 5 причин, чому варто звернутися саме до нас

Ми пропонуємо:

  1. Особистий підхід і кваліфіковані співробітники. Кількість дітей в групах складає від 5 до 10 чоловік – це дає можливість всебічного розвитку і виховання кожної дитини. Наші вихователі мають вищу педагогічну освіту і успішний досвід роботи. Вони зможуть знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, і зацікавити її навчально-ігровим процесом. Велику увагу ми приділяємо комунікації з батьками.
  2. Освітня програма. У програму занять входить підготовка до школи. Задіяні відмінні розвиваючі заняття: різні ігри, логопедична корекція, пізнавальні відео, прогулянки, екскурсії. Так як заняття проводяться в доброзичливій і легкій атмосфері, дітям прищеплюється інтерес до навчання.
  3. Якісне харчування. Меню наших приватних дитячих садів, передбачає створення раціону, що враховує всі потреби у корисних вітамінах та мікроелементах. Якщо у вашої дитини алергія до певних продуктів, є можливість скласти індивідуальне меню.
  4. Безпека. Вкрай важливо, щоб дитячий заклад був безпечним місцем з високим рівнем захищеності. Співробітники охорони і якісне відеоспостереження за територією саду, забезпечать безпечне та комфортне перебування малюка і спокій батьків.
  5. Добре обладнані групи. Є весь необхідний інвентар для ігор, навчання і відпочинку.

Найголовніше для дитини – відчувати турботу і увагу. Наші садки вона буде відвідувати з радістю і цікавістю. Це вірна ознака того, що приватний дитячий садок обраний правильно!

Обирайте зручне розташування та клікайте по логотипам нижче для детального ознайомлення на сайтах наших садків.

Або одразу двоніть по номерам:

Планета дитинства”:

+38 067 447 38 91
Київ. вул. Березняківська, 38 – б .П

Центр розвитку дитни ” Бебі стар”:

+38 096 340 20 23

Київ. вул. Забіли, 5

Дитячий садок “Прем’єр” :

+38 099 007 45 42

м.Нивким.Деміївськам.Лівобережна
вул. Туполева,3вул. Забіли, 5вул. Березняківська, 38Б
gimnaziyapremier.combebistar.kiev.uaplanetaditinstva.com