ВІДПОЧІНОК ТА НАВЧАННЯ

Усі батьки хочуть, щоб діти провели цей час з користю для себе, а це означає, що відпочинок

повинен бути організований правильно!

Туристична компанія «Гранд Тур Вояж» пропонує Вашим дітям – прекрасні програми для найкращого відпочинку та навчання, підібрані з урахуванням різних вікових категорій.

1
Дитячі табори - найкращий відпочинок для дітей!

  Кожен, хто хоча б раз бував у таборах, щороку повертається назад. А ті, хто вже став старшим – завжди з радістю згадують щасливі моменти, в компанії товаришів зі своєї зміни.   Тепле море, гори, лагідне сонце, весела компанія і неймовірні пригоди, кваліфікований персонал, захоплююча програма і, звичайно ж, незабутня атмосфера дитячих таборів – лише мала частина всього, що чекає на Вас.   Відпочинок у таборах – це можливість:

  • зміцнити здоров’я і відпочити від метушні, шуму і пилу міста;
  • стати більш самостійним, розвинути лідерські якості;
  • завести нових друзів та подруг, розширити коло свого спілкування;
  • весело провести час в хорошій компанії, розважатися на повну котушку;
  • підтягнути англійську мову і набратися сил перед новим навчальним роком;

 

2
Екскурсійні тури для дітей

Це більше, ніж просто відвідування цікавих місць. Для того, щоб дитина виховувалася як особистість, вона повинна добре вчитися і всебічно розвиватися, постійно розширюючи свій кругозір. Ми готові допомогти в цьому, пропонуючи дітям не просто цікаві екскурсії, а можливість стикнутися з історією та сьогоденням багатьох країн.

3
Відпочинок батьків з дітьми

Це більше, ніж просто відвідування цікавих місць. Для того, щоб дитина виховувалася як особистість, вона повинна добре вчитися і всебічно розвиватися, постійно розширюючи свій кругозір. Ми готові допомогти в цьому, пропонуючи дітям не просто цікаві екскурсії, а можливість стикнутися з історією та сьогоденням багатьох країн.

4
Навчання за кордоном

Канікули за кордоном – це чудова нагода для Вашої дитини провести з користю канікули, одночасно навчаючись і беручи участь у розважальних заходах підготовлених школами за кордоном. Канікулярні програми – найпопулярніший вид програм серед українських школярів. Щорічно сотні студентів у віці від 6 до 18 років відвідують літні, зимові, осінні та весняні табори з метою вивчення іноземної мови та активного відпочинку.

Канікули за кордоном представлені такими програмами:  

  • Вивчення іноземної мови: англійська, французька, німецька, італійська, іспанська та навіть китайську мови;
  • Вивчення англійської мови + спорт: футбол, волейбол, хокей, теніс, плавання, регата, верхова їзда;
  • Вивчення іноземної мови + мистецтво: історія мистецтв, мода, дизайн, живопис, графіка;
  • Літні табори пригод: активні види спорту, туризм.

Дітлахи можуть провести канікули в США, Англії, Канаді, Франції, Італії, Швейцарії чи Іспанії. Кожна з перерахованих вище країн по-своєму унікальна. Наприклад, канікули, проведені в США, дадуть можливість нашим студентам взяти участі в таких унікальних програмах як: акторська майстерність, режисура, серфінг, фотографія, брейк-данс та ін. Канікули, проведені в Англії, носять класичний характер. Тут студенти можуть займатися верховою їздою, тенісом, мистецтвом. Тривалість канікулярних програм: від 2 до 10 тижнів.

Туристична компанія «Гранд Тур Вояж» м. Київ, вул. Ахматової, 33 тел. (044) 575-44-77 тел. (096) 222- 76- 19 Skype – lamurrrr